تبریک روز جهانی داوطلب

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اصفهان در پیامی فرارسیدن 14 آذر ماه روز جهانی داوطلب را به تمامی داوطلبان نیک اندیش  و خیرین نیکوکار جمعیت هلال احمر استان تبریک گفت  .

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان اصفهان ؛ درمتن پیام دکتر مؤمنی آمده است :

بسم ا... الرحمن الرحیم

پنجم دسامبر مصادف با چهاردهم آذرماه هرسال به عنوان " روز جهانی داوطلب " نامگذاری شده است . این روز نقطه عطفی است در کارنامه پرافتخار جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران و بی تردید درخشش این کارنامه به واسطه پرتو افکنی انواری است که از وجود خالصانه انسان های وارسته و نیکوکاری به نام " داوطلبان " نشأت می گیرد ، داوطلبانی که حلقه اتصال بین توان تنوامندان و نیاز نیازمندان هستند . به مناسبت فرا رسیدن این روز عظیم  درود می فرستیم برتمامی انسان های نیکوکار و درد آشنا که به ندای آسیب دیدگان ، بیماران و نیازمندان لبیک گفته و با همت والا ، قدم در طریق تسکین بی منت آلام بشری گذاشته اند . انسان های خودساخته و با ایمانی که با نور و گرمای محبت خویش دلهای خسته را جان تازه ای می بخشند .

اینجانب لازم می داند این روز را که امسال به شعار " داوطلبان جوامع تاب آور می سازند " مزین شده است به داوطلبان و خیرین جمعیت هلال احمر استان اصفهان تبریک و تهنیت عرض نموده و امیدوارم همچنان شاهد حضور فعال و گسترده شما عزیزان در برنامه های عام المنفعه و خیرخواهانه جمعیت هلال احمر استان باشیم .

                                                                                                                                       دکتر محسن مؤمنی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.