دانلود بازی کامپیوتر Ashes نسخه PLAZA

Ashes یکی از بازی های سبک اکشن و ماجرایی است که توسط کمپانی WindLimit طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی WindLimit برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . Ashes یکی از بازی های اول شخص ماجرایی است که بیشترین تمرکز خود را بر روی روایت و اتمسفر بازی معطوف کرده است . ما چند ژانر بازی را مخلوط کردیم تا چیز جدیدی به دست آوریم . Ashes از جمله بازی های شبیه سازی های پیاده روی ، ماجراهای قرون وسطی اول شخص و بازی های ترسناک به حساب می آید . این دقیقا یک بازی ترسناک نیست و نه یک حمله ماجراجویانه ، بازی که می تواند برای ساعت ها شما را سرگرم کند مانند یک داستان کوتاه در تعطیلات کوتاه مدت . شما به عنوان یک مرد بازی می کنید که حافظه اش را از دست داده و در یک زندان از خواب بیدار می شود . همانطور که از طريق زندان پيشرفت مي کنيد ، خاطرات خود را به یاد می آورید و به رمز و راز پشت پرده پی خواهید برد . با پازل ، مبارزه برای اولین بار ، مدیریت سلاح ، پلتفرم و داستان ، ما امیدواریم که نوع جدیدی از ماجراجویی را به پلیرها ارائه دهیم .

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

*برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید*

مشخصات بازی Ashes :

نام بازی : Ashes

پلتفرم : PC

زبان : انگلیسی

سال انتشار : 2018

شرکت سازنده : WindLimit

منتشر کننده : WindLimit

سبک بازی : اکشن و ماجرایی

امکان بازی به صورت آنلاین : ندارد

نوع فایل : ISO

لینک مرتبط : STEAM

Ashes is first person adventure with a heavy focus on narrative and atmosphere.

We mixed a few game genres to try to achieve something new.
The game draws from walking simulators, first person medieval adventures and horror games. It’s not exactly a horror game nor it is an adventure rpg, it is something in the middle to be enjoyed in one sitting, like a short interactive bed time story for casual players.

You play as a man that wakes up with memory loss in a dungeon, as you progress through the dungeon you get your memories back unraveling the mystery behind your situation.

With puzzles, first person combat, weapon management, platforming and story telling, we hope to give a new kind of adventure to the everyday gamer.

Features
Engaging story
First person combat
First person platforming
Puzzles
Destructible objects for stress relief

Ashes

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.