دانلود بازی کامپیوتر Tasty Planet Forever

Tasty Planet Forever یکی از بازی های سبک اکشن است که توسط کمپانی Dingo Games طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی Dingo Games برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . بازی به عنوان یک گربه کوچک با گرسنگی فراوان . با خوردن همه چیز در پاریس بزرگتر و بزرگتر شوید . خوردن موش ها ، نان ها ، مردم ، اتومبیل ها ، درختان ، ساختمان ها و بسیاری موارد دیگر ! هنگامی که شما در پاریس غذا می خورید، هفت جهان دیگر برای خوردن غذا وجود دارد : کارائیب را به عنوان یک هشت پا عصبانی میل کنید ، ساوانا را به عنوان یک قهرمان قهرمان نجات دهید ، شهر را به عنوان یک زنبور عسل بزرگ ببلعید ، اقیانوس آرام را به عنوان یک کوسه غول آسا اصلاح کنید ، گونه های مهاجم را به عنوان یک تجربه دینگو ریشه کن کنید ، انسان را به عنوان یک پنگوئن پیکسلی متوقف کنید و به عنوان یک توپ خاکستری لزج بر روی مریخ هرچیزی که در اطرافتان قرار دارد را بخورید . بازی دارای هشت شخصیت اصلی قابل پخش است که هرکدام ویژگی های خاص خود را دارند . تا کنون این بزرگترین بازی Tasty Planet است . صدها موجود متفاوت برای خوردن و بیش از ۱۵۰ سطح در این نسخه وجود دارد . مقیاس برخی از سطوح بسیار زیاد است ؛ در یک سطح ، شما از طریق اندازه یک ذره اتمی به اندازه جهان رشد می کنید . بازی علاوه بر از حالت تکنفره از بخش co-op نیز پشتیبانی می کند .

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

*برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید*

مشخصات بازی Tasty Planet Forever :

نام بازی : Tasty Planet Forever

پلتفرم : PC

زبان : انگلیسی

سال انتشار : ۲۰۱۸

شرکت سازنده : Dingo Games

منتشر کننده : Dingo Games

سبک بازی : اکشن

امکان بازی به صورت آنلاین : ندارد

نوع فایل : ISO

لینک مرتبط : STEAM

Play as a small cat with an insatiable hunger. Grow bigger and bigger by eating everything in Paris. Eat rats, baguettes, people, cars, trees, buildings, and more!

When you’re finished dining on Paris, there are seven more worlds to eat:
Consume the Caribbean as an angry octopus
Save the savanna as a heroic rat
Devour the city as a big eyed bee
Reclaim the Pacific Ocean as a basking shark
Eradicate invasive species as an experimental dingo
Stop the humans as a peckish penguin
Munch on Mars as a ball of grey goo
Bonus Characters
In addition to the eight main playable characters, there are eight bonus characters to earn: metal cat, moray eel, elephant, ladybug, killer whale, baby, chicken, and black hole.
Biggest Tasty Planet Ever
This is the biggest Tasty Planet game ever. There are hundreds of different entities to eat and well over 150 levels. The scale of some of the levels is enormous; in one level you’ll grow all the way from the size of a subatomic particle to the size of the universe.
Local Co-Op
Play the entire game couch co-op with a friend!

Tasty Planet Forever

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.