دانلود نرم افزار DryLab System 6.0.8.2 – win

DryLab System یک نرم افزار تخصصی جهت ویرایش فایل های چاپی است که بیشتر در عکاسی ها و همچنین در مراکز چاپ و پلات گیری مورد استفاده قرار می گیرد. این نرم افزار شامل مجموعه ای از ابزار است که به کاربر کمک میکند تا نسخه چاپی خود را به صورت دقیق و حرفه ای تنظیم و سپس آنرا ویرایش کند. این نرم افزار از انواع مختلف چاپگرهای صنعتی و خانگی پشتیبانی می کند و کاربران با استفاده از این نرم افزار قادر خواهند بود تا از امکانات چاپگر خود استفاده نمایند. نرم افزار DLS در 4 نسخه در دسترس عموم جهت برآورده نمودن نیازهای مختلف در قرار گرفته است. این نرم افزار می تواند پیشرفته ترین دستگاه چاپگرهای محلی و شبکه را به عنوان یک دستگاه شتاب دهنده تک و یا چندبرابر سرعت، ترکیب می کند. نسخه عمومی این نرم افزار برای کاربرانی که مایل به استفاده کامل از چاپگر خود هستند و سرعت و راحتی کار را با DryLab حرفه ای مقایسه می کنند، به یک چاپگر اختصاص داده شده است. همچنین شما با استفاده از این نرم افزار می توانید سرعت چاپگرهایی که به سیستم شما متصل هستند را تست نمایید تا در صورت لزوم بدانید که از کدامیک آنها باید استفاده نمایید.

DryLab.System.center

ویزگی های نرم افزار DryLab System 6.0.8.2:

پشتیبانی از چاپگرهای موجود در بازار 

شامل 4 نسخه مختلف

رابط کاربری حرفه ای

قابلیت استفاده در مراکز چاپ و تکثیر و یا آتلیه ها

و …

مشخصات نرم افزار DryLab System 6.0.8.2:

پلتفرم : PC

زبان : انگلیسی

سال انتشار : 2018

نوع نرم افزار : چاپگر

نوع فایل : EXE

 

DryLab System is a missing link in a dry printing revolution. Essentially, it is a software-based solution that allows you to work with any printer like on a professional DryLab but for a fraction of its price. DLS is available in 4 versions covering different needs. The most advanced combines your local and network printers together as a single, multi-format and speed accelerated machine.

PRINTER
Essential version for users that would like to take full advantage of their printer and get the speed and the comfort of work comparable to a professional DryLab.
Dedicated to a single printer.
Prints up to: 21×30 cm (A4).

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.