دانلود نرم افزار Source Insight 4.00.0096 – win

Source Insight یک ویرایشگر برنامه نویسی قدرتمند پروژه، مرورگر کد و تحلیلگر است که به شما در درک و ویرایش کدهای جاوا و … کمک می کند. منبع از پیش ساخته شده است در تجزیه و تحلیل پویا برای C / C ++، C #، جاوا، Objective-C، و غیره می تواند به شما در ویرایش حرفه ای کدهای برنامه نویسی کمک بسیاری بکند. این نرم افزار شامل یک پایگاه داده است که شما با استفاده از آن قادر خواهید بود تا کدهای موجود را سریعا به کار بگیرید و در پروژه های جدید سرعت عمل بالایی داشته باشید. همچنین شما می توانید با در نظر گرفتن توابع مختلف موجود در این نرم افزار که در پروژه های مختلف استفاده می شوند، هزینه های تغییرات بالقوه را ارزیابی کنید. Insight Source، کل پروژه شما را تجزیه و تحلیل می کند و به شما اجازه می دهد تا کدهای خود را مدیریت کنید و کدها را در یک قالب خاص ویرایش کنید. این درحالی است که نرم افزار به صورت خودکار اطلاعات کدهای نوشته شده را نشان می دهد که این عمل در بالا بردن سرعت کاربران می تواند بسیار موثر باشد.Source Insight به طور خودکار با مراجعه به توابع، متغیرها، کتابخانه ها و موارد دیگر را تقریبا بلافاصله نشان می دهد. جستجو در سراسر پروژه خود را با استفاده از ویژگی های جستجوی پیشرفته می تواند در مواقع لزوم شروع کنید.

Source.Insight.center

ویزگی های نرم افزار Source Insight 4.00.0096:

 تجزیه و تحلیل کدهای مختلف

رابط کاربری جالب و حرفه ای

ویرایشگر قدرتمند

قالب بندی های مختلف پروژه ها

و …

مشخصات نرم افزار Source Insight 4.00.0096:

پلتفرم : PC

زبان : انگلیسی

سال انتشار : 2018

نوع نرم افزار : برنامه نویسی

نوع فایل : EXE

 

Source Insight is a powerful project-oriented programming editor, code browser, and analyzer that helps you understand code, while you work and plan. Source Insight has built-in dynamic analysis for C/C++, C#, Java, Objective-C, and more.

Understand Code
Learn an existing code base quickly, and get up to speed on new projects. Evaluate the costs of potential changes by seeing where functions and objects are used. See class inheritance and function call trees.

Quickly Navigate
Source Insight parses your whole project and let’s you navigate and edit code like a breeze, while showing you information automatically. Jump easily to callers of functions or references to variables.

Discover
See where functions and variables are used. Source Insight automatically shows references to functions, variables, classes, and more – almost instantly. Search across your project using advanced search features.

Code Analysis
Source Insight has built-in dynamic analysis for C/C++, C#, Java, Objective-C, and more.

Powerful Editing
Use powerful editing features, including code snippets, symbolic auto-completion, and smart-rename.

Syntax Formatting
See live references to variables and other declarations with Syntax Formatting. Identifiers are formatted based on their declaration, scope, and usage.

Key Benefits
Helps to understand an existing code base.
Quickly navigate function calls and callers.
Find references to functions, variables, and more – almost instantly.
See call graphs and class tree diagrams.
Preview function and class definitions without having to open a file.
See live references to variables and other declarations with Syntax Formatting.
Powerful editing features, including code snippets, symbolic auto-completion, and smart-rename.
Dynamic information panels work together to create a productive workflow.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.